7 důvodů, proč si vybrat předpjaté stropní panely

Stropní panely mají ne jednu výhodu oproti standardním stavebním technikám a my vám dnes představíme hned 7 důvodů, proč si je vybrat.

1) Dodání do 14 dnů
Všichni víme, že stavba domu se velmi rychle může zvrtnout v byrokracii papírování a neustálého čekání, čímž se stavba může velmi snadno zpozdit. S námi se však zdržení bát nemusíte. Od zaplacení zálohy garantujeme dodání stropních panelů už do 14 dnů!

2) Vše na míru
Nemusíte se bát žádných délkových nepřesností či tvarových chyb. Naše panely jsou vyráběny přesně na míru, proto je jejich pokládka tak snadná a přesto precizní.

3) Lepší plánování stavby
Už žádné další zdržení stavby. Pokládka stropu je díky promyšlené technologii velmi snadná. Pokládat se dá téměř za každého počasí.

4) Velká úspora času
Díky snadné manipulaci s předem připravenými betonovými stropy vám ušetříme spoustu času a nákladů na pracovníky i materiál. Věděli jste, že pokládka běžně velkých stropů je hotová již za 2 hodiny?

5) Minimum mokrých procesů
Betonové stropy jsou hned po pokládce připraveny k dalším navazujícím pracím. Tím výrazně ušetříte čas.

6) Snadná pokládka
Pokládka předpjatých betonových stropů je velmi rychlá a snadná. Vše vám vysvětlíme a zapůjčíme kleště na uchycení panelů. Rychlost položení je cca 80-120 m2 za hodinu.

7) Vyšší nosnost
Díky dutinkám v betonových panelech a tloušťce stropu je celková hmotnost nižší než u klasických betonových stropů, čímž méně zatěžují celou stavbu.

Těchto 7 důvodů, proč si vybrat naše předpjaté stropní panely, nejsou ani zdaleka všechny. Přidejte si na seznam snadné rozvody díky dutinkám v panelech nebo třeba odolnost proti požárům a získáte to nejlepší, co můžete své stavbě dopřát.