O nás

Společnost Nejstropy s.r.o je dodavatelem stropních systémů v České republice, Polsku, Srbsku a Rumunsku. Spolupracujeme se specializovanými výrobními závody na předpjaté betonové stropní systémy a další výrobky z betonu vyráběných na zakázku ke spokojenosti našich klientů.

Mottem našeho týmu je „Preciznost a efektivita ve prospěch našeho klienta“. Naši odborníci stojí po boku klienta od prvního kontaktu až po úspěšnou realizaci stavby. Předpjaté stropy dodané naší společností splňují nejpřísnější kritéria kvality Evropské unie.

V našich referencích se můžete podívat na různé možnosti použití.

Jak se dozvědět více? Napište nám Vaše potřeby, my vše připravíme, vyrobíme, přivezeme a namontujeme na Vaši stavbu. A pokud chcete stavět rychle a ještě přitom šetřit čas a finance, tak s námi to není problém – po odsouhlasení objednávky máte stropy usazené na stavbě maximálně do 21 dnů.

Předpjaté dutinové stropní panely jsou vyráběny ve výrobnách, které jsou vybaveny v systému řízení jakosti s dnes dostupnou nejmodernější technologií a splňují nejpřísnější kritéria EU norem. Spolu s nárůstem pevnosti betonu (používání vysokopevnostních, resp. ultra vysokopevnostních betonů) se tak naskytly nové možnosti vodorovných konstrukcí.

Stropní panely vyrábíme v tloušťkách:

200, 265, 320, 400 a 500mm v šířce 1200mm.

 

  • Panely lze v dutinách podélně řezat i na jiné šířky
  • Panel výšky 200mm zpravidla do 9m rozponu
  • Panel výšky 265mm zpravidla do 12m rozponu
  • Panel výšky 320mm zpravidla do 17m rozponu
  • Panel výšky 400mm zpravidla do 19m rozponu
  • Panel výšky 500mm zpravidla do 22m rozponu

Přispíváme k ochraně životního prostředí
Kromě výše uvedených výhod při výstavbě může být použití předpjatých panelů i účinným prostředkem ke snižování celkové produkce skleníkových plynů. Případová studie, kterou provedla firma VSL, byla zaměřena na srovnání uhlíkové stopy konstrukce z konvenčního železobetonu a předpjatého betonu. Při výpočtu uhlíkové stopy bylo uvažováno pouze s produkcí CO2 spojenou s produkcí použitých materiálů v obou alternativách.

Ze srovnání vyplývá, že při použití předpjaté technologie lze snížit celkovou produkci CO2 až o 37 %. Toto procento zahrnuje výrobu stavebních materiálů, jejich dopravu na místo stavby a všechny ostatní spojené procesy až do momentu zabudování prefabrikátů na své místo na stavbě.
V porovnání s jinými vodorovnými konstrukcemi jako jsou například filigránové panely, keramický stropní systém nebo jiné montované stropní systémy, ale i monolitické stropní desky, náš stropní systém výrazně usnadňuje všechny procesy na stavbě a hlavní šetří Vaši peněženku a velké množství času. Budeme proto rádi, rozhodnete-li se stavět s námi. Máme za to, že náš stropní systém je nejlepší řešení pro Vaši stavbu.