Kvalitní a rychlé řešení stropů – to jsou dutinové stropní panely.

Řešíte stavbu domu, bytových objektů či jiných obchodních prostorů? Máme pro vás skvělé řešení v podobě stropních dutinových spirollů, které vám ušetření nejen čas, ale také finance.

Naše společnost Nejstropy.cz je přímým a oficiálním dovozcem těchto stropních panelů. Prefabrikované předpjaté stropní prvky jsou vhodné k bytové i průmyslové výstavbě, ale také pro obchodní, polyfunkční, administrativní či jiné typy staveb. Délka panelů je od 3m do 24m, proto je jejich využití možné prakticky na každou stavbu s malými i velkými světlými rozpony. Díky individuální možnosti panely upravovat šikmými i podélnými řezy je využití možné i na netradičně tvarovaných stavbách. Panely skladebné šířky 1 200 mm s výškou 200, 265, 320 a 400 mm se dodávají na zakázku v délkách zaokrouhlených na 10 mm.

Betonové stropní panely poskytují velkou úsporu času, díky jednoduché a rychlé montáži. Vše je vyráběno na míru dané budovy a pokládka panelů je možná téměř za každého počasí – nic vám tak nepřekazí harmonogram stavby. Díky menší tloušťce a nižší hmotnosti panelu je také zaručena vyšší nosnost, vlivem menší zátěže na stěny i základ stavby. K pokládce vám zapůjčíme zdarma kleště, díky kterým bude pokládka panelů jednoduchá. Po položení panelů se obvod stavby dolije betonem, tudíž se nikde nebude držet voda a vše bude maximálně pevné a bezpečné.

Vyzkoušejte moderní a efektivní řešení, které vám ušetří čas a finance, kontaktujte www.nejstropy.cz pro cenovou nabídku na emailu info@nejstropy.cz nebo telefonním čísle +420773743743