Realizace v Ostravě. Vyzpovídali jsme našeho zákazníka při rozhovoru

V březnu 2023 jsme realizovali pokládku našich stropních panelů na domě v Ostravě. Pro zákazníka jsme dodali kompletní stropní systém předpjatých dutinových stropních panelů a zajistili pokládku pomocí jeřábu a našich kleští na panely. S majitelem domu jsme si také připravili rozhovor, ve kterém vám popíše celou realizaci a její průběh.

Proč jste se rozhodl zvolit dutinové stropní panely?
Dutinové stropní panely mě zaujaly především rychlou montáží. Jelikož chceme samozřejmě co nejdříve v domě bydlet, vidina velké úspory času pro nás byla zcela zásadní. Když jsme pak hlouběji řešili detaily a informace o možnosti využití těchto panelů, mile nás překvapila také cena za kompletní strop pro stavěný dům.

Odkud jste se dozvěděl o firmě Nejstropy.cz?
Můj kamarád, který řešil stavbu sídla své firmy měl s firmou Nejstropy skvělou zkušenost, proto mi jí vřele doporučil. Když jsem následně zjistil, že majitele společnosti Nejstropy od vidění znám, bylo to pro mě jasné rozhodnutí, kterého můžu s klidem říci, že určitě nelituji.

Jak hodnotíte rychlost dodání stropních panelů na dům?
Nejen dodání, ale celková komunikace, nacenění a domluva byla velmi rychlá, což velice oceňuji v ohledu na mou pracovní vytíženost. Vše bylo jasně, stručně a zřetelně řečeno, obdržel jsem přehlednou cenovou nabídku přesně na míru mým požadavkům a stavbě a nic nebránilo potvrzení objednávky a domluvě k předběžnému termínu dodání – tedy termínu pokládky tzv. spirollů.

Jak rychle probíhala realizace a pokládka stropních panelů?
Přesně jak bylo domluveno, v daný den přivezl kamion všechny stropní panely, před domem stál jeřáb a tým lidí, kteří zajistili zcela bez potřeby, abych na místě byl, celou pokládku panelů na postavené základy domu. Zvědavě jsem nahlížel na montáž a bylo super sledovat, jak rychle celý proces probíhá. Železné kleště uchytily spiroll přímo v přívěsu kamionu a během pár minut byl položen na konstrukci domu. Celá pokládka stropních panelů zabrala pár hodin a během pár dalších dní byly dutiny betonových panelů zality betonem.

Doporučil byste stropní panely někomu, kdo staví právě dům a proč?
Určitě bych doporučil každému, kdo chce rychlé a kvalitní řešení pro stavbu domu. Nejen, že panely vypadají velice bytelně, zároveň díky nižší hmotnosti dopřejí řadu výhod pro celou stavbu. Velmi vysoká nosnost a rychlá realizace celého stropu jsou zásadním prvkem pro bezpečnost a časovou úsporu při stavbě. Výhodná cena a skvělá komunikace s obchodními zástupci společnosti Nejstropy jsou příjemnou třešničkou na celé spolupráci.

Prohlédněte si také galerii fotografií z celé realizace.